Forumbirtane.forum.st Paylaşım Hattı !
[url=Kayıt Linki]Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı 90398f80[/url]
[url=Kayıt Linki]Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı 90398f80[/url]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumbirtane.forum.st Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz

AnasayfaGirişLatest imagesKayıt OlGiriş yapBandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı Torpilli
Ortak , süper moderatör , moderatör , tasarımcı , photoshop uzmanı , coder , paylaşımcı ve Admin alınacaktır . Başvuru formunu Duyurular & Açıklamalar bölümündeki moderatör alımları konusundan yapabilirsiniz .
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Ceza Gerektiren Durumlar [Sabit]
Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı EmptyCuma Eyl. 06, 2013 10:48 am tarafından AbrakabanzA

» DEADHEADS TÜRKÇE DUBLAJ İNDIR (2011)
Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı EmptyCuma Ocak 11, 2013 2:49 pm tarafından Sagolera.

» HOBBIT: BEKLENMEDIK YOLCULUK TÜRKÇE DUBLAJ İNDIR (2012)
Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı EmptyCuma Ocak 11, 2013 2:25 pm tarafından Sagolera.

» Kürt Yönetimi, Petrol Göndermeye Başladı
Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı EmptyÇarş. Ocak 09, 2013 1:24 pm tarafından Hasan

» Potada Dev Maç
Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:48 pm tarafından Hasan

» "Yargılamalar Adil Yapılmıyor"
Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:46 pm tarafından Hasan

»  İnanılmaz Kazadan Mucize Çıktı!
Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:44 pm tarafından Hasan

» Talabani'nin Sağlık Durumu Muammada
Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:43 pm tarafından Hasan

»  Açlık Sınırı Bin Liraya Dayandı
Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:42 pm tarafından Hasan

En çok konu başlayanlar
Mehmetali
Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı Vote_lcapBandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı Voting_barBandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı Vote_rcap 
Sagolera.
Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı Vote_lcapBandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı Voting_barBandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı Vote_rcap 
Hasan
BySarp™
вуѕαяρ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sitemizin Sayacı
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user

Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı

YazarMesaj
Mehmetali
Kurucu
Kurucu
Mehmetali

Tecrübe puanı : 6285

Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı Empty
MesajKonu: Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı   Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı EmptySalı Eyl. 04, 2012 6:06 pm

Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı Bandirmaspor-yonetimi-vekil-ve-kaymakama-kotu-3914260_300

Spor Toto 2.Lig takımlarından Bandırmaspor'un sezon açılış törenlerinde Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan ve Bandırma Kaymakamı Ali Mantı'ya yapılan kötü tezahüratı kınayan Bandırmaspor Kulübü Başkanı Mehmet Kılkışlı, takıma destek veren...

Spor Toto 2. Lig takımlarından Bandırmaspor'un sezon açılış törenlerinde Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan ve Bandırma Kaymakamı Ali Mantı'ya yapılan kötü tezahüratı kınayan Bandırmaspor Kulübü Başkanı Mehmet Kılkışlı, takıma destek veren kişilere karşı yapılan bu tezahürata anlam veremediğini söyledi.

Başkan Kılkışlı, sezon açılışında kulüpten kaynaklanmayan ve anlayamadıkları bir sebepten ötürü milletvekili, kaymakam ve takımın bir sporcusuna karşı yapılan kötü tezahüratı yönetim kurulu olarak kınadıklarını söyledi. Başkan Kılkışlı, "Stadyumda yaşanan olaylar her ne kadar Bandırmaspor ve yönetim kurulunun dışında gelişse de, biz milletvekilimiz, kaymakamımız ve stadyumda bulunan diğer sporseverlerden özür diliyoruz" dedi.

Başkan Kılkışlı kötü tezahüratta bulunulan milletvekili ve kaymakamın Bandırmaspor'a büyük destekleri olduğunu belirterek, "Belediye başkanlığı döneminde Balıkesir Millketvekili M. Cemal Öztaylan otoparkların işletmesini Bandırmaspor'a vererek kulüp için en büyük kaynağı sağladı. Kaymakam Ali Mantı ise şu an Bandırmaspor Kulübü sosyal tesisleri olarak kullanılan TOKİ'deki binaya şahsen kefil olarak kulübe kiralanmasını sağladı. Kendilerine gösterilen bu tepkinin sebebini bilmiyorum ve bir sebep de göremiyorum. Şahsım ve yönetim kurulum olarak bu olayı kınıyorum. Ben kulüp başkanı olarak maçlarda maç izlemek yerine taraftarların kötü tezahüratını engellemeye çalışıyorum. Yönetim kurulumuz da aynı mücadeleyi veriyor. Bazı vatandaşlar ise sadece maçlardaki kötü tezahürat yüzünden maçlara gelmiyor. Daha bugün eskiden Bandırmaspor'da forma giyen bir büyüğümüz ile görüştüm, kendisi artık maçlara gelmediğini, bunun sebebininse kötü tezahürat olduğunu söyledi. Bizler taraftar kazanmaya çalışıyoruz. Maksadımız taraftar toplamak, kaybetmek değil. Ancak bu tür taraftar istemiyoruz" şeklinde konuştu.

DEPLASMANLARA GİDEN TARAFTAR İÇİN TOPLANAN PARA KAYIT ALTINA ALINACAK

Bandırmaspor Kulp Başkanı Mehmet Kılkışlı, Bandırmaspor'un deplasman maçlarına taraftarın ulaşımının sağlanması için esnaflardan hatta yönetim kurulundan para toplandığını bu uygulamanın bu dönem kayıt altına alınacağını söyledi. Başkan Kılkışlı, "Bandırmaspor'u desteklemek için taraftarlara para toplanıyor. Bizler bu paranın denetlenebilmesi için gerekirse görevlendireceğimiz bir arkadaşımız ile kulübe bağış makbuzu ile toplayacağız. Böylelikle toplanan paranın miktarı ve ne maksatla kullanıldığı belirlenecek. Bu konu ile ilgili taraftar temsilcileri ile birlikte cuma günü bir toplantı yapacağız" dedi. - BALIKESİR
https://forumbirtane.forum.st

Bandırmaspor Yönetimi, Vekil ve Kaymakama Kötü Tezahüratı Kınadı
1 sayfadaki 1 sayfası