Forumbirtane.forum.st Paylaşım Hattı !
[url=Kayıt Linki]Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 90398f80[/url]
[url=Kayıt Linki]Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 90398f80[/url]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumbirtane.forum.st Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz

AnasayfaGirişLatest imagesKayıt OlGiriş yapNecati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 Torpilli
Ortak , süper moderatör , moderatör , tasarımcı , photoshop uzmanı , coder , paylaşımcı ve Admin alınacaktır . Başvuru formunu Duyurular & Açıklamalar bölümündeki moderatör alımları konusundan yapabilirsiniz .
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Ceza Gerektiren Durumlar [Sabit]
Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 EmptyCuma Eyl. 06, 2013 10:48 am tarafından AbrakabanzA

» DEADHEADS TÜRKÇE DUBLAJ İNDIR (2011)
Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 EmptyCuma Ocak 11, 2013 2:49 pm tarafından Sagolera.

» HOBBIT: BEKLENMEDIK YOLCULUK TÜRKÇE DUBLAJ İNDIR (2012)
Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 EmptyCuma Ocak 11, 2013 2:25 pm tarafından Sagolera.

» Kürt Yönetimi, Petrol Göndermeye Başladı
Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 EmptyÇarş. Ocak 09, 2013 1:24 pm tarafından Hasan

» Potada Dev Maç
Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:48 pm tarafından Hasan

» "Yargılamalar Adil Yapılmıyor"
Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:46 pm tarafından Hasan

»  İnanılmaz Kazadan Mucize Çıktı!
Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:44 pm tarafından Hasan

» Talabani'nin Sağlık Durumu Muammada
Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:43 pm tarafından Hasan

»  Açlık Sınırı Bin Liraya Dayandı
Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:42 pm tarafından Hasan

En çok konu başlayanlar
Mehmetali
Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 Vote_lcapNecati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 Voting_barNecati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 Vote_rcap 
Sagolera.
Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 Vote_lcapNecati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 Voting_barNecati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 Vote_rcap 
Hasan
BySarp™
вуѕαяρ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sitemizin Sayacı
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user

Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum

YazarMesaj
Mehmetali
Kurucu
Kurucu
Mehmetali

Tecrübe puanı : 6285

Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 Empty
MesajKonu: Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum    Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 EmptySalı Eyl. 04, 2012 6:09 pm

Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum	 Necati-ates-5-dakikada-eskisehirsporlu-oldum-3914236_300

Galatasaray'dan 400 bin euro bonservis bedeli karşılığında 3 yıllığına Eskişehirsporlu olan Necati Ateş, takımla birlikte ilk antrenmanına çıktı.

Galatasaray'dan 400 bin euro bonservis bedeli karşılığında 3 yıllığına Eskişehirsporlu olan Necati Ateş, takımla birlikte ilk antrenmanına çıktı. Eskişehirspor gibi büyük bir camiaya geldiği için heyecanlı olduğunu belirten Ateş, "Başkanımızın beni ikna etmesi 5 dakikasını aldı. Galatasaray'da yaşadığım başarılar benim için çok özeldir. Aynı başarıları elde etmek için buraya geldim. İnanıyorum ki kulübün, şehrin büyüklüğü bizi bu başarıya itecektir." dedi.

Spor Toto Süper Lig'e iyi bir başlangıç yapamayan Eskişehirspor, aradığı forvet açığını Necati Ateş ile doldurdu. Geçtiğimiz hafta Manisaspor'dan alınan Akaminko'nun ardından Galatasaray'la masaya oturan siyah kırmızılı yönetim tecrübeli oyuncuyu 400 bin euro bonservis bedeli karşılığında 3 yıllığına renklerine bağladı.

Eskişehirspor Hanefi Demirkol Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında Necati Ateş, Kulüp Başkanı Halil Ünal ile birlikte basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Ateş, Eskişehir'e ve taraftarına hayran olduğunu söyledi. Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal'ın kendisini her konuda ikna ettiğini belirten Ateş, "Beni ikna etmesi 5 dakika sürdü. Galatasaray'da yaşadığım başarılar benim için çok özeldir. Aynı başarıları elde etmek için buraya geldim. İnanıyorum ki kulübün, şehrin büyüklüğü bizi bu başarıya itecektir." ifadesini kullandı. Kaybetmeyi sevmeyen bir yapıya sahip olduğunu kaydeden Ateş, Eskişehirspor takımına elinden gelen her türlü katkıyı sağlayacağını belirtti. Ateş konuşmasına şöyle devam etti: "Benim her zaman bir felsefem vardır. Bir önceki sezon ne yaptıysam bir sonraki sezon daha fazlasını yapmak isterim. İnşallah burada da Galatasaray'da elde ettiğimiz başarıların daha fazlasını elde ederiz."

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal da herkesin istediği bir oyuncuyu Eskişehirsporlu yaptıkları için mutlu olduklarını söyledi. Galatasaray'da gösterdiği başarıları siyah kırmızılı takım da devam ettireceğini ifade eden Başkan Ünal, "Necati ile olan ilişkilerimiz Eskişehirspor'un büyük taraftar ve camiayı tercihi konusunda Galatasaray'ın da Necati'yi kırması söz konusu değildi. Necati'yi birçok kulüp isterken bizi seçti. Geçen sezon Galatasaray'ın şampiyonluğunda çok önemli bir payı var. 8 gol, 9 asist gibi özel katkı sağladığı bir süper ligde Galatasaray ile şampiyonluk yaşadı. İnşallah burada da Necati kupalar kaldırır." ifadelerini kullandı.

Yeni transfer Ateş, Başkan Ünal ile birlikte hoş geldin pastası kesti. Ateş, daha sonra tesislerde kendisini bekleyen taraftarla buluştu. Siyah kırmızılı taraftarların kendisine olan ilgisinden oldukça memnun olduğunu belirten Ateş, bundan sonraki maçlarda taraftarın desteği ile başarılı sonuçlar alacaklarına inandıklarını ifade etti.
https://forumbirtane.forum.st

Necati Ateş: 5 Dakikada Eskişehirsporlu Oldum
1 sayfadaki 1 sayfası